Hlasování antiFETfestu 2019

Antifetfest aneb Jde to i jinak! 2019 je soutěžní festival amatérských filmů s tematikou rizikového chování, určený dětem a mládeži ze školských zařízení a nízkoprahových klubů.

Loňský nultý celostátní ročník pro studenty našeho gymnázia skončil velkým úspěchem, když současní třeťáci Helena Blažková, Katka Macků, Jirka Kohout a Jáchym Vágner celostátní kolo vyhráli a čtveřice současných sextánů skončila na 4. – 6. místě. Nelze se tedy divit, že o letošní antiFETfest byl na naší škole velký zájem. Do letošního prvního ročníku celorepublikového kola se přihlásilo celkem 5 týmů, z toho 2 z nižšího gymnázia a 3 z vyššího gymnázia s pěti opravdu pozoruhodnými snímky.

Vyhlášení výsledků místního kola, které pořádá Zdravé město Dačice, proběhne v místním kině v pátek 7. června 2019. Již nyní ale bylo na stránkách antiFETfestu spuštěno hlasování veřejnosti. Snímek, který dostane nejvíce hlasů, automaticky postoupí do celostátního finále. Proto neváhejte a podpořte své kamarády na webové adrese http://2019.antifetfest.cz/hlasovani. Videa našich autorů jsou ve spodní části stránky. A pozor, z jednoho e-mailu lze dát hlas pouze jednomu snímku. Tak neváhejte, je to jako u voleb, každý hlas se počítá a hlasuje se jen do 24. června 2019. Předem díky.

Mgr. Karel Tobolka