Lyžařský kurz 1. ročníku a kvinty

Lyžařský kurz 1. ročníku a kvinty v Rakousku zahájen! Přejeme všem jeho účastníkům spoustu sněhu, slunce a fajn zážitků při lyžování. Výuka žáků, kteří zůstávají ve škole, bude zajištěna denně od 8 do 11.35.

Turnaj v malé kopané

Ve středu 15. a ve čtvrtek 16. května 2019 se na městském stadionu konal Dačický školní turnaj v malé kopané pro žáky gymnázia a základních škol z Dačic.

1 minuta ke čtení vloženo před 3 roky

Ve středečním turnaji mladších žáků se umístilo družstvo primy na 5. pozici z 8 týmů. Ve čtvrtečním turnaji starších žáků se dařilo o něco lépe: družstvo kvarty získalo 2. místo a družstvo tercie obsadilo 4. místo. Úplným vítězem turnaje v malé kopané starších žáků se stala 9. třída ze ZŠ Boženy Němcové. Žákům děkujeme za reprezentaci školy a další rok jim přejeme třeba i to první místo. Pro více informací je k dispozici video na stránkách G-one.tv.

Barča Kepeňová (kvarta)