Ředitelské volno

V pátek 25. září budou mít žáci volno. Důvodem je omezení kontaktů a zpomalení šíření nákazy covid-19. Tak pěkný prodloužený víkend všem!

Turnaj v malé kopané

Ve středu 15. a ve čtvrtek 16. května 2019 se na městském stadionu konal Dačický školní turnaj v malé kopané pro žáky gymnázia a základních škol z Dačic.

Ve středečním turnaji mladších žáků se umístilo družstvo primy na 5. pozici z 8 týmů. Ve čtvrtečním turnaji starších žáků se dařilo o něco lépe: družstvo kvarty získalo 2. místo a družstvo tercie obsadilo 4. místo. Úplným vítězem turnaje v malé kopané starších žáků se stala 9. třída ze ZŠ Boženy Němcové. Žákům děkujeme za reprezentaci školy a další rok jim přejeme třeba i to první místo. Pro více informací je k dispozici video na stránkách G-one.tv.

Barča Kepeňová (kvarta)