×
Návrat do školy

Ve středu 25. listopadu v 8.00 začíná výuka 4. ročníku a oktávy. V pondělí 30. listopadu nastoupí do školy žáci primy a tercie, které v týdnu od 7. prosince vystřídají studenti sekundy a kvarty.

Sporťák třeťáku a septimy

Ve dnech 16.-19. 5. 2019 absolvovaly třídy 3. ročníku a septimy sportovní kurz v Outdoor Resortu Březová u Třebíče. Ubytovány byly v pěkných dřevěných chatkách na dosah všem aktivitám.

Každá třída dokonce dostala svou vlastní instruktorku, která se o ni po celý pobyt starala a vše trpělivě vysvětlovala. První den se na nás sluníčko neusmálo a často pršelo. Další dny si k nám cestu naštěstí našlo. Vyzkoušeli jsme si mnoho aktivit: bungee trampolíny, bungee running, armygame (obdoba lasergame), paintball, airsoft, lezeckou stěnu, lukostřelbu, lanové centrum (kde nechyběla ani jízda na kole ve výšce) či volný pád. Ti nejotužilejší se mohli svézt na laně do rybníka, kde je spolužáci vytáhli ze studené vody do raftů. Užili jsme si spoustu zábavy a domů se vraceli plni nových dojmů a zážitků. Moc děkujeme našim instruktorkám a hlavně pedagogickému dozoru p. uč. Kopačkové, Koprové a Krajíčkovi, že do toho šli s námi. Byl to skvělý sporťák!

Lenka Riedlingová, 3. ročník

Vloženo Od
nahoru