×
Maturitní ples oktávy

Vstupenky na maturitní ples oktávy jsou v prodeji u studentů posledního ročníku osmiletého gymnázia za 200 Kč! Casino Hříšice otevírá své brány v pátek 11. 11. v 19 hodin. Účast na této taškařici přislíbila i Kelly Edwards.

Sporťák třeťáku a septimy

Ve dnech 16.-19. 5. 2019 absolvovaly třídy 3. ročníku a septimy sportovní kurz v Outdoor Resortu Březová u Třebíče. Ubytovány byly v pěkných dřevěných chatkách na dosah všem aktivitám.

1 minuta ke čtení vloženo před 3 roky

Každá třída dokonce dostala svou vlastní instruktorku, která se o ni po celý pobyt starala a vše trpělivě vysvětlovala. První den se na nás sluníčko neusmálo a často pršelo. Další dny si k nám cestu naštěstí našlo. Vyzkoušeli jsme si mnoho aktivit: bungee trampolíny, bungee running, armygame (obdoba lasergame), paintball, airsoft, lezeckou stěnu, lukostřelbu, lanové centrum (kde nechyběla ani jízda na kole ve výšce) či volný pád. Ti nejotužilejší se mohli svézt na laně do rybníka, kde je spolužáci vytáhli ze studené vody do raftů. Užili jsme si spoustu zábavy a domů se vraceli plni nových dojmů a zážitků. Moc děkujeme našim instruktorkám a hlavně pedagogickému dozoru p. uč. Kopačkové, Koprové a Krajíčkovi, že do toho šli s námi. Byl to skvělý sporťák!

Lenka Riedlingová, 3. ročník

Vloženo Od
zpět nahoru