×
Přípravný kurz na přijímací zkoušky

První přípravný kurz na přijímací zkoušky pro zájemce o studium na našem gymnáziu se koná v úterý 21. ledna 2020 ve 2. patře budovy od 15 do 16.40. Zaměřen bude na ukázkové úlohy z českého jazyka a matematiky.

Sporťák třeťáku a septimy

Ve dnech 16.-19. 5. 2019 absolvovaly třídy 3. ročníku a septimy sportovní kurz v Outdoor Resortu Březová u Třebíče. Ubytovány byly v pěkných dřevěných chatkách na dosah všem aktivitám.

Každá třída dokonce dostala svou vlastní instruktorku, která se o ni po celý pobyt starala a vše trpělivě vysvětlovala. První den se na nás sluníčko neusmálo a často pršelo. Další dny si k nám cestu naštěstí našlo. Vyzkoušeli jsme si mnoho aktivit: bungee trampolíny, bungee running, armygame (obdoba lasergame), paintball, airsoft, lezeckou stěnu, lukostřelbu, lanové centrum (kde nechyběla ani jízda na kole ve výšce) či volný pád. Ti nejotužilejší se mohli svézt na laně do rybníka, kde je spolužáci vytáhli ze studené vody do raftů. Užili jsme si spoustu zábavy a domů se vraceli plni nových dojmů a zážitků. Moc děkujeme našim instruktorkám a hlavně pedagogickému dozoru p. uč. Kopačkové, Koprové a Krajíčkovi, že do toho šli s námi. Byl to skvělý sporťák!

Lenka Riedlingová, 3. ročník

Vloženo Od
nahoru