Gymnázium Dačice | 70 let
×
Ústní maturitní zkoušky

Ve dnech 20. - 22. května probíhají ústní maturitní zkoušky 4. ročníku a oktávy. V těchto dnech jsme schopni zajistit výuku pouze třídám nižšího gymnázia. 1.-3. ročník, kvinta, sexta a septima mají ředitelské volno.

Sporťák třeťáku a septimy

Ve dnech 16.-19. 5. 2019 absolvovaly třídy 3. ročníku a septimy sportovní kurz v Outdoor Resortu Březová u Třebíče. Ubytovány byly v pěkných dřevěných chatkách na dosah všem aktivitám.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

Každá třída dokonce dostala svou vlastní instruktorku, která se o ni po celý pobyt starala a vše trpělivě vysvětlovala. První den se na nás sluníčko neusmálo a často pršelo. Další dny si k nám cestu naštěstí našlo. Vyzkoušeli jsme si mnoho aktivit: bungee trampolíny, bungee running, armygame (obdoba lasergame), paintball, airsoft, lezeckou stěnu, lukostřelbu, lanové centrum (kde nechyběla ani jízda na kole ve výšce) či volný pád. Ti nejotužilejší se mohli svézt na laně do rybníka, kde je spolužáci vytáhli ze studené vody do raftů. Užili jsme si spoustu zábavy a domů se vraceli plni nových dojmů a zážitků. Moc děkujeme našim instruktorkám a hlavně pedagogickému dozoru p. uč. Kopačkové, Koprové a Krajíčkovi, že do toho šli s námi. Byl to skvělý sporťák!

Lenka Riedlingová, 3. ročník

Vloženo Od
zpět nahoru