Den otevřených dveří

Zveme všechny uchazeče o studium ze základních škol, jejich rodiče, kamarády, naše absolventy i širokou veřejnost na Den otevřených dveří ve středu 11. prosince od 8 do 17 hodin. Sejdeme se na gymnáziu:-) Více v sekci Gymnázium/Dny otevřených dveří.

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Ve čtvrtek 16. května se čtyři žáci z kvarty (Petra Cepáková, Kateřina Škodová, Ondřej Štěrba a Daniel Wlodek) zúčastnili dopravní soutěže mladých cyklistů.

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: znalost dopravních předpisů, základy první pomoci, jízda zručnosti a jízda městem. Nejlépe se jim dařilo při poskytování první pomoci, naopak testy z dopravních předpisů jim přidaly trestné body. Počasí soutěži příliš nepřálo, přesto jízdu zručnosti i jízdu městem zvládli naši žáci obstojně a skončili na pěkném čtvrtém místě. Gratulujeme!

Mgr. Petra Uchytilová