Školní kolekce oblečení

Až do 23. května je otevřen e-shop s kolekcí volnočasového oblečení s logem Gymnázia Dačice a G-one.tv. Odkaz k e-shopu je dostupný z článku na hlavní stránce webu školy.

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Ve čtvrtek 16. května se čtyři žáci z kvarty (Petra Cepáková, Kateřina Škodová, Ondřej Štěrba a Daniel Wlodek) zúčastnili dopravní soutěže mladých cyklistů.

1 minuta ke čtení vloženo před 3 roky

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: znalost dopravních předpisů, základy první pomoci, jízda zručnosti a jízda městem. Nejlépe se jim dařilo při poskytování první pomoci, naopak testy z dopravních předpisů jim přidaly trestné body. Počasí soutěži příliš nepřálo, přesto jízdu zručnosti i jízdu městem zvládli naši žáci obstojně a skončili na pěkném čtvrtém místě. Gratulujeme!

Mgr. Petra Uchytilová