Den otevřených dveří on-line

Připojte se ve středu 8. prosince k virtuálnímu dni otevřených dveří z odkazu, který najdete v článku na našich stránkách. Prezentace studia proběhne v 10 a 16 hodin.

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Ve čtvrtek 16. května se čtyři žáci z kvarty (Petra Cepáková, Kateřina Škodová, Ondřej Štěrba a Daniel Wlodek) zúčastnili dopravní soutěže mladých cyklistů.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: znalost dopravních předpisů, základy první pomoci, jízda zručnosti a jízda městem. Nejlépe se jim dařilo při poskytování první pomoci, naopak testy z dopravních předpisů jim přidaly trestné body. Počasí soutěži příliš nepřálo, přesto jízdu zručnosti i jízdu městem zvládli naši žáci obstojně a skončili na pěkném čtvrtém místě. Gratulujeme!

Mgr. Petra Uchytilová