Přípravný kurz na přijímací zkoušky

První přípravný kurz na přijímací zkoušky pro zájemce o studium na našem gymnáziu se koná v úterý 21. ledna 2020 ve 2. patře budovy od 15 do 16.40. Zaměřen bude na ukázkové úlohy z českého jazyka a matematiky.

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Ve čtvrtek 16. května se čtyři žáci z kvarty (Petra Cepáková, Kateřina Škodová, Ondřej Štěrba a Daniel Wlodek) zúčastnili dopravní soutěže mladých cyklistů.

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: znalost dopravních předpisů, základy první pomoci, jízda zručnosti a jízda městem. Nejlépe se jim dařilo při poskytování první pomoci, naopak testy z dopravních předpisů jim přidaly trestné body. Počasí soutěži příliš nepřálo, přesto jízdu zručnosti i jízdu městem zvládli naši žáci obstojně a skončili na pěkném čtvrtém místě. Gratulujeme!

Mgr. Petra Uchytilová