Zájmové aktivity 2021/2022

Od tohoto týdne se rozjíždějí kroužky, kluby a vůbec všechny mimoškolní aktivity na GD. Rok od roku je jich víc, takže jim věujeme článek na stránce "Aktuálně", abyste se v tom vyznali.

Dopravní průzkum v Dačicích

Celkem 42 studentek a studentů 3. ročníku a septimy dačického gymnázia se zúčastnilo dopravního průzkumu, který pro Město Dačice realizovala dne 31. května 2017 společnost UDIMO.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Zaznamenávali počet projetých vozidel a měřili hladinu hluku na všech významných křižovatkách ve městě a také na všech výpadovkách. Měření probíhalo v době od 7 do 10 hodin a od 14 do 17 hodin. Pro zúčastněné studenty znamenalo získání nové zajímavé zkušenosti. Výsledky měření budou po zpracování sloužit jako podklad pro řešení dopravní situace v našem městě.

PaedDr. Aleš Morávek