Lyžařský kurz 1. ročníku a kvinty

Lyžařský kurz 1. ročníku a kvinty v Rakousku zahájen! Přejeme všem jeho účastníkům spoustu sněhu, slunce a fajn zážitků při lyžování. Výuka žáků, kteří zůstávají ve škole, bude zajištěna denně od 8 do 11.35.

Dopravní průzkum v Dačicích

Celkem 42 studentek a studentů 3. ročníku a septimy dačického gymnázia se zúčastnilo dopravního průzkumu, který pro Město Dačice realizovala dne 31. května 2017 společnost UDIMO.

1 minuta ke čtení vloženo před 3 roky

Zaznamenávali počet projetých vozidel a měřili hladinu hluku na všech významných křižovatkách ve městě a také na všech výpadovkách. Měření probíhalo v době od 7 do 10 hodin a od 14 do 17 hodin. Pro zúčastněné studenty znamenalo získání nové zajímavé zkušenosti. Výsledky měření budou po zpracování sloužit jako podklad pro řešení dopravní situace v našem městě.

PaedDr. Aleš Morávek