Návrat do školy

Ve středu 25. listopadu v 8.00 začíná výuka 4. ročníku a oktávy. V pondělí 30. listopadu nastoupí do školy žáci primy a tercie, které v týdnu od 7. prosince vystřídají studenti sekundy a kvarty.

Dopravní průzkum v Dačicích

Celkem 42 studentek a studentů 3. ročníku a septimy dačického gymnázia se zúčastnilo dopravního průzkumu, který pro Město Dačice realizovala dne 31. května 2017 společnost UDIMO.

Zaznamenávali počet projetých vozidel a měřili hladinu hluku na všech významných křižovatkách ve městě a také na všech výpadovkách. Měření probíhalo v době od 7 do 10 hodin a od 14 do 17 hodin. Pro zúčastněné studenty znamenalo získání nové zajímavé zkušenosti. Výsledky měření budou po zpracování sloužit jako podklad pro řešení dopravní situace v našem městě.

PaedDr. Aleš Morávek