Den otevřených dveří

Zveme všechny uchazeče o studium ze základních škol, jejich rodiče, kamarády, naše absolventy i širokou veřejnost na Den otevřených dveří ve středu 11. prosince od 8 do 17 hodin. Sejdeme se na gymnáziu:-) Více v sekci Gymnázium/Dny otevřených dveří.

Dopravní průzkum v Dačicích

Celkem 42 studentek a studentů 3. ročníku a septimy dačického gymnázia se zúčastnilo dopravního průzkumu, který pro Město Dačice realizovala dne 31. května 2017 společnost UDIMO.

Zaznamenávali počet projetých vozidel a měřili hladinu hluku na všech významných křižovatkách ve městě a také na všech výpadovkách. Měření probíhalo v době od 7 do 10 hodin a od 14 do 17 hodin. Pro zúčastněné studenty znamenalo získání nové zajímavé zkušenosti. Výsledky měření budou po zpracování sloužit jako podklad pro řešení dopravní situace v našem městě.

PaedDr. Aleš Morávek