Den otevřených dveří

Zveme všechny uchazeče o studium ze základních škol, jejich rodiče, kamarády, naše absolventy i širokou veřejnost na Den otevřených dveří ve středu 11. prosince od 8 do 17 hodin. Sejdeme se na gymnáziu:-) Více v sekci Gymnázium/Dny otevřených dveří.

Pochoďák sekundy

Ve čtvrtek, 29. 6. 2017 se žáci sekundy vydali na pochoďák z Černíče do Dačic. Dojeli vlakem do zastávky Slaviboř a odtud pokračovali pěšky přes Černíč, Velký a Malý Pěčín zpět do školy.

Cestou se zastavili u několika památek v Černíči (zvonička, vodní jeřáb, tvrz Černíč, Černíčský rybník) a také zašli do stájí jezdeckého klubu v Malém Pěčíně. Počasí bylo krásné a tak cesta příjemně ubíhala. Po osmi kilometrech chůze dorazili všichni do Dačic příjemně unavení z vydařeného výletu. Děkujeme paním učitelkám Elsterové a Cvrčkové, které nás doprovázely.

Petra Uchytilová