Den otevřených dveří

Zveme všechny uchazeče o studium ze základních škol, jejich rodiče, kamarády, naše absolventy i širokou veřejnost na Den otevřených dveří ve středu 11. prosince od 8 do 17 hodin. Sejdeme se na gymnáziu:-) Více v sekci Gymnázium/Dny otevřených dveří.

Dopravní soutěž mladých cyklistů 2018

Dopravní soutěž mladých cyklistů

V úterý 15. května 2018 se dva čtyřčlenné týmy žáků gymnázia zúčastnily oblastního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů v Dačicích. V mladší kategorii soutěžil tým žáků primy: Lucie Besedová, Eliška Besedová, Matyáš Doležal a Jáchym Kolář. Ve starší kategorii bojovali žáci tercie: Tereza Leitgebová, Eliška Kučerová, Vojtěch Bartoň a Adam Běhoun. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: Pravidla provozu – teoretická část: žáci odpovídali písemně; Pravidla provozu – praktická část: jízda městem; Jízda zručnosti; Zásady poskytování první pomoci. Oba týmy soutěžily s nadšením; tým tercie se umístil na sedmém místě a tým primy vybojoval pěkné čtvrté místo. Gratulujeme!

Mgr. Petra Uchytilová