Den otevřených dveří on-line

Připojte se ve středu 8. prosince k virtuálnímu dni otevřených dveří z odkazu, který najdete v článku na našich stránkách. Prezentace studia proběhne v 10 a 16 hodin.

Dopravní soutěž mladých cyklistů 2018

Dopravní soutěž mladých cyklistů

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

V úterý 15. května 2018 se dva čtyřčlenné týmy žáků gymnázia zúčastnily oblastního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů v Dačicích. V mladší kategorii soutěžil tým žáků primy: Lucie Besedová, Eliška Besedová, Matyáš Doležal a Jáchym Kolář. Ve starší kategorii bojovali žáci tercie: Tereza Leitgebová, Eliška Kučerová, Vojtěch Bartoň a Adam Běhoun. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: Pravidla provozu – teoretická část: žáci odpovídali písemně; Pravidla provozu – praktická část: jízda městem; Jízda zručnosti; Zásady poskytování první pomoci. Oba týmy soutěžily s nadšením; tým tercie se umístil na sedmém místě a tým primy vybojoval pěkné čtvrté místo. Gratulujeme!

Mgr. Petra Uchytilová