Přípravný kurz na přijímací zkoušky

První přípravný kurz na přijímací zkoušky pro zájemce o studium na našem gymnáziu se koná v úterý 21. ledna 2020 ve 2. patře budovy od 15 do 16.40. Zaměřen bude na ukázkové úlohy z českého jazyka a matematiky.

Dopravní soutěž mladých cyklistů 2018

Dopravní soutěž mladých cyklistů

V úterý 15. května 2018 se dva čtyřčlenné týmy žáků gymnázia zúčastnily oblastního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů v Dačicích. V mladší kategorii soutěžil tým žáků primy: Lucie Besedová, Eliška Besedová, Matyáš Doležal a Jáchym Kolář. Ve starší kategorii bojovali žáci tercie: Tereza Leitgebová, Eliška Kučerová, Vojtěch Bartoň a Adam Běhoun. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: Pravidla provozu – teoretická část: žáci odpovídali písemně; Pravidla provozu – praktická část: jízda městem; Jízda zručnosti; Zásady poskytování první pomoci. Oba týmy soutěžily s nadšením; tým tercie se umístil na sedmém místě a tým primy vybojoval pěkné čtvrté místo. Gratulujeme!

Mgr. Petra Uchytilová