Den otevřených dveří on-line

Připojte se ve středu 8. prosince k virtuálnímu dni otevřených dveří z odkazu, který najdete v článku na našich stránkách. Prezentace studia proběhne v 10 a 16 hodin.

Festival Tabook 2019

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

V pátek 4. 10. 2019 se třídy sekunda a kvarta shromáždily před školou, aby společně vyjely směr Tábor. Když jsme dorazili do Tábora, podívali jsme se na Žižkovo náměstí a pak jsme se přesunuli do Střelnice, kde se konal knižní veletrh Tabook. Tam jsme našli různé knihy – od dětských až po cizojazyčné publikace všech možných nakladatelství.

Poté, co jsme prohlédli všechny knihy, jsme vyrazili znovu na Žižkovo náměstí, konkrétně do Husitského muzea. Zde nás čekala velmi pěkná expozice o husitství. Prohlédli jsme si husitské zbraně nebo vyzkoušeli drátěnou košili.

Při rozchodu se většina z nás šla občerstvit a pak už hurá domů. Exkurzi jsme si všichni skvěle užili.

Napsaly Kristýna Morávková a Nela Štillerová

G-one.tv video