Gymnázium Dačice | 70 let
×
Ústní maturitní zkoušky

Ve dnech 20. - 22. května probíhají ústní maturitní zkoušky 4. ročníku a oktávy. V těchto dnech jsme schopni zajistit výuku pouze třídám nižšího gymnázia. 1.-3. ročník, kvinta, sexta a septima mají ředitelské volno.

Florbalový trunaj

V pondělí 14. října se ve velké tělocvičně v odpoledních hodinách uskutečnil turnaj ve florbale chlapců z vyššího gymnázia.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

V pondělí 14. října se ve velké tělocvičně v odpoledních hodinách uskutečnil turnaj ve florbale chlapců z vyššího gymnázia. Zúčastnilo se ho celkem pět družstev. Ta mezi sebou svedla pro oko diváka pohledná a brankami nabitá utkání. Kdo se přišel podívat a své spolužáky podpořit, rozhodně nelitoval. Za vyzdvihnutí stojí především rozhodující utkání o první místo mezi týmy Sp + O proti O + 4. R, ve kterém se nakonec, až po nájezdech, radovalo mužstvo septimy + oktávy, čímž své rivaly v konečném součtu předstihlo o jeden jediný bod. Závěrem bych všem zúčastněným rád poděkoval za předvedené výkony, ochotu a pomoc s organizací a jmenovitě Jakubu Šimánkovi, Janu Morávkovi a Martinu Švandovi za odřízení všech utkání v roli rozhodčích.

Konečné pořadí                     skóre      body     

Septima + Oktáva                  19:5      11

Oktáva + 4. ročník                 14:6      10

Kvinta + 1. ročník                    6:4       6

2. ročník                                   4:12       2

3. ročník                                   4:14       1

 

Bc. Dan Lovětínský

Vloženo Od

G-one.tv video

zpět nahoru