Předávání maturitních vysvědčení

V pátek 27. května od 15 hodin budou maturantům ze 4. ročníku a oktávy (v tomto pořadí) předána vysvědčení na nádvoří zámku v Dačicích. Všichni učitelé i rodinní příslušníci absolventů 2021/2022 jsou srdečně zváni.

Florbalový turnaj KB Challenge

Družstvo studentů 1. až 3. ročníku naší školy se 8. listopadu zúčastnilo florbalového turnaje ve sportovní hale v Jindřichově Hradci.

1 minuta ke čtení vloženo před 3 roky

Pořadatelé z florbalového svazu připravili pěkné zázemí, zajistili delegované rozhodčí a pěkné ceny. Výsledky: Gymn. Dačice – Gymn. Třeboň 8:3 Gymn. Dačice – GVN J. Hradec 2:5 Gymn. Dačice – SŠRV Třeboň 5:0 Kluci předvedli kvalitní a bojovné výkony, nad týmem z Jindřichova Hradce vedli 1:0, ale soupeř nakonec vyhrál. Celkově 2. místo v turnaji je pěkné a navíc většina týmu může v této věkové kategorii nastoupit i příští rok. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Pavel Fencl