Terénní exkurze 2. ročníku a sexty

Blíží se terénní exkurze 2. ročníku a sexty. Na Pálavu s nimi vyrazí pan učitel Dohnal a třídní učitelky M. Chňoupková a M. Lebedová. Žáci, kteří se exkurze neúčastní, budou mít společnou výuku podle aktuálního rozvrhu v bakalářích denně 8 -12.30.

Fotbalový turnaj vyššího gymnázia

Sportu není nikdy dost. A fotbalu zvláště...

1 minuta ke čtení vloženo před 10 měsíci

V pondělí 26. června 2023 se za krásného počasí na duhovém hřišti uskutečnil fotbalový turnaj družstev vyššího gymnázia. Letošní ročník byl dokonce obohacen o dva dívčí týmy.

Celkem osm družstev spolu sehrálo utkání systémem každý s každým, z čehož na konci vyšla finální tabulka s pořadím dle počtu získaných bodů. Vítězem letošního ročníku se stal manšaft septimy s názvem „Laura a její tygři“. Druhé místo vybojovali díky lepšímu vzájemnému zápasu "Monkeysci", složení z žáků sexty a 2. ročníku. Bronz obsadilo družstvo "Kvinta United". Všem zúčastněným děkujeme za parádní atmosféru a výborné sportovní výkony.

Mgr. Daniel Lovětínský