Prázdniny

Gymnázium Dačice přeje všem svým studentům i zaměstnancům krásné prázdniny. A kdybyste během nich náhodou potřebovali něco vyřídit, kancelář máme otevřenou každé pondělí od 8 do 10 hodin anebo jindy po telefonické domluvě.

Koncert pro nižší gymnázium

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Dne 20. září k nám do školy zavítal Čechoameričan Radim Zenkl se zajímavým hudebním programem. Ten byl určen pro žáky nižšího gymnázia a kvinty. Během dvou hodin pan Zenkl zahrál na spoustu zajímavých nástrojů, například na mandolínu, různé druhy fléten, dokonce i na fujaru. Vyslechli jsme i některé skladby, které složil přímo on sám, ale i spoustu dalších hezkých melodií. Koncert se nám všem líbil a budeme rádi, když nás pan Zenkl ještě někdy navštíví.

Tomáš Pavlů, kvinta