Návrat do školy

Ve středu 25. listopadu v 8.00 začíná výuka 4. ročníku a oktávy. V pondělí 30. listopadu nastoupí do školy žáci primy a tercie, které v týdnu od 7. prosince vystřídají studenti sekundy a kvarty.

Koncert pro nižší gymnázium

Dne 20. září k nám do školy zavítal Čechoameričan Radim Zenkl se zajímavým hudebním programem. Ten byl určen pro žáky nižšího gymnázia a kvinty. Během dvou hodin pan Zenkl zahrál na spoustu zajímavých nástrojů, například na mandolínu, různé druhy fléten, dokonce i na fujaru. Vyslechli jsme i některé skladby, které složil přímo on sám, ale i spoustu dalších hezkých melodií. Koncert se nám všem líbil a budeme rádi, když nás pan Zenkl ještě někdy navštíví.

Tomáš Pavlů, kvinta