Jarní prázdniny

Gymnázium Dačice přeje všem studentům i zaměstnancům pohodové jarní prázdniny. Pololetí za námi, tak odpočívejte a regenerujte. Ještě jedno nás v tomto školním roce čeká...

Koncert pro nižší gymnázium

1 minuta ke čtení vloženo před 3 roky

Dne 20. září k nám do školy zavítal Čechoameričan Radim Zenkl se zajímavým hudebním programem. Ten byl určen pro žáky nižšího gymnázia a kvinty. Během dvou hodin pan Zenkl zahrál na spoustu zajímavých nástrojů, například na mandolínu, různé druhy fléten, dokonce i na fujaru. Vyslechli jsme i některé skladby, které složil přímo on sám, ale i spoustu dalších hezkých melodií. Koncert se nám všem líbil a budeme rádi, když nás pan Zenkl ještě někdy navštíví.

Tomáš Pavlů, kvinta