Den otevřených dveří

Zveme všechny uchazeče o studium ze základních škol, jejich rodiče, kamarády, naše absolventy i širokou veřejnost na Den otevřených dveří ve středu 11. prosince od 8 do 17 hodin. Sejdeme se na gymnáziu:-) Více v sekci Gymnázium/Dny otevřených dveří.

Koncert pro nižší gymnázium

Dne 20. září k nám do školy zavítal Čechoameričan Radim Zenkl se zajímavým hudebním programem. Ten byl určen pro žáky nižšího gymnázia a kvinty. Během dvou hodin pan Zenkl zahrál na spoustu zajímavých nástrojů, například na mandolínu, různé druhy fléten, dokonce i na fujaru. Vyslechli jsme i některé skladby, které složil přímo on sám, ale i spoustu dalších hezkých melodií. Koncert se nám všem líbil a budeme rádi, když nás pan Zenkl ještě někdy navštíví.

Tomáš Pavlů, kvinta