Gymnázium Dačice | 70 let
×
Letní prázdniny

Pohodové letní prázdniny přeje všem svým zaměstnancům a studentům Gymnázium Dačice. Odpočívejte a nabírejte síly. Těšíme se na Vás v sezóně 2024/2025, která začíná 2. září.

Krajské kolo florbalové soutěže

Dne 27. 2. 2019 se tým Gymnázia Dačice vydal na krajské kolo ve florbalu do Sezimova Ústí.

2 minuty ke čtení vloženo před 5 roky

Po prvních dvou zápasech proti SPŠ Tábor a Gymnáziu Písek, který náš tým prohrál 0:4 a 1:2 bylo jasné, že budeme potřebovat nějakou psychickou vzpruhu, o kterou se postaral pan učitel Chalupa krátkým motivačním proslovem, jenž nás všechny opět nastartoval, což se ostatně projevilo i v dalších zápasech. Dalším soupeřem pro naše kluky byla OA Tábor, proti které jsme zvítězili, dokonce jako jediní, v poměru 2:1. Bohužel nám ale tato výhra v konečném skóre nijak nepomohla, protože tento tým byl v závěrečném zúčtování kontumačně vyřazen kvůli porušení pravidel.

Naším dalším soupeřem byl tým ze Strakonic, se kterým jsme si hravě poradili a zápas jsme zakončili krásným výsledkem 5:0. S celým turnajem jsme se rozloučili posledním zápasem, a to proti Gymnáziu Č. Budějovice, se kterým jsme díky semknutí týmu a veliké snaze všech hráčů dokázali uhrát povedený zápas s výsledkem 1:1. Celkově jsme se umístili na 4. místě se stejným počtem bodů jako třetí Gymnázium Písek, rozhodoval zde tedy vzájemný zápas, který jsme bohužel prohráli, a tudíž jsme sklouzli na uvedené 4. místo. Na 2. místě se umístilo Gymnázium České Budějovice, a celkovým vítězem turnaje se tak stala SPŠ Tábor. Tímto bych chtěl poděkovat všem hráčům a panu učiteli Chalupovi za odvedení kvalitní práce po celou dobu turnaje.

Tomáš Přikryl, septima

Vloženo Od
zpět nahoru