Jarní prázdniny

Právě probíhají jarní prázdniny. Tak odpočívejte (to se může), vyrazte na procházku (to se taky může) nebo na kolo (povoleno). A v pondělí 8. března zpátky ke strojům a k on-line výuce. Těšíme se na Vás.

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Ve středu 27. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Čtveřice vítězů jednotlivých kategorií ze školního kola v doprovodu p. uč. Chňoupkové vyrazila do Jindřichova Hradce.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Soutěž sestávala ze tří částí: otázek s atlasem, bez atlasu a praktické části. V silné konkurenci naši žáci uspěli. Natálie Leitkepová z primy a Martin Uchytil ze sekundy obsadili 4. místo, Dominik Novák z tercie 5.místo a Martin Urbanec z 1. ročníku v nejstarší kategorii zvítězil a postoupil do krajského kola. Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy.

Pavel Fencl