Jarní prázdniny

Gymnázium Dačice přeje všem studentům i zaměstnancům pohodové jarní prázdniny. Pololetí za námi, tak odpočívejte a regenerujte. Ještě jedno nás v tomto školním roce čeká...

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Ve středu 27. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Čtveřice vítězů jednotlivých kategorií ze školního kola v doprovodu p. uč. Chňoupkové vyrazila do Jindřichova Hradce.

1 minuta ke čtení vloženo před 4 roky

Soutěž sestávala ze tří částí: otázek s atlasem, bez atlasu a praktické části. V silné konkurenci naši žáci uspěli. Natálie Leitkepová z primy a Martin Uchytil ze sekundy obsadili 4. místo, Dominik Novák z tercie 5.místo a Martin Urbanec z 1. ročníku v nejstarší kategorii zvítězil a postoupil do krajského kola. Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy.

Pavel Fencl