Návrat do školy

Ve středu 25. listopadu v 8.00 začíná výuka 4. ročníku a oktávy. V pondělí 30. listopadu nastoupí do školy žáci primy a tercie, které v týdnu od 7. prosince vystřídají studenti sekundy a kvarty.

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Ve středu 27. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Čtveřice vítězů jednotlivých kategorií ze školního kola v doprovodu p. uč. Chňoupkové vyrazila do Jindřichova Hradce.

Soutěž sestávala ze tří částí: otázek s atlasem, bez atlasu a praktické části. V silné konkurenci naši žáci uspěli. Natálie Leitkepová z primy a Martin Uchytil ze sekundy obsadili 4. místo, Dominik Novák z tercie 5.místo a Martin Urbanec z 1. ročníku v nejstarší kategorii zvítězil a postoupil do krajského kola. Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy.

Pavel Fencl