Přípravný kurz na přijímací zkoušky

První přípravný kurz na přijímací zkoušky pro uchazeče o studium osmiletého i čtyřletého gymnázia se uskuteční v úterý 18. ledna od 15 do 17 hodin on-line. K virtuální schůzce v MS Teams se připojíte po kliknutí na odkaz v článku na našem webu.

Padesát nových knih do studentských tabletů

Naše gymnázium se zapojilo do projektu Palmknihy pro školy, který realizuje společnost Palmknihy ve spolupráci s několika nakladatelstvími.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Cílem projektu je zvýšit zájem studentů o četbu. V rámci akce si proto mohou zúčastněné školy stáhnout padesát knih pro žáky do svých elektronických zařízení zdarma. Mezi nabízenými tituly jsou jak díla patřící k povinné školní četbě, tak také například populární Deník malého poseroutky či tzv. young adult hity jako Stmívání. Studenti navíc mohou využít voucheru (viz příloha), který škola získala, a stáhnout si tři knihy do své čtečky či telefonu. Takže příjemné počtení všem!