Jarní prázdniny

Právě probíhají jarní prázdniny. Tak odpočívejte (to se může), vyrazte na procházku (to se taky může) nebo na kolo (povoleno). A v pondělí 8. března zpátky ke strojům a k on-line výuce. Těšíme se na Vás.

Padesát nových knih do studentských tabletů

Naše gymnázium se zapojilo do projektu Palmknihy pro školy, který realizuje společnost Palmknihy ve spolupráci s několika nakladatelstvími.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Cílem projektu je zvýšit zájem studentů o četbu. V rámci akce si proto mohou zúčastněné školy stáhnout padesát knih pro žáky do svých elektronických zařízení zdarma. Mezi nabízenými tituly jsou jak díla patřící k povinné školní četbě, tak také například populární Deník malého poseroutky či tzv. young adult hity jako Stmívání. Studenti navíc mohou využít voucheru (viz příloha), který škola získala, a stáhnout si tři knihy do své čtečky či telefonu. Takže příjemné počtení všem!