Informační schůzka pro rodiče žáků přijatých do primy

Ve čtvrtek od 15.30 ve 2. patře budovy gymnázia se koná setkání s rodiči uchazečů přijatých k osmiletému studiu pro předání informací o tom, jak to chodí na gymnáziu a co na žáky v primě čeká.

Padesát nových knih do studentských tabletů

Naše gymnázium se zapojilo do projektu Palmknihy pro školy, který realizuje společnost Palmknihy ve spolupráci s několika nakladatelstvími.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Cílem projektu je zvýšit zájem studentů o četbu. V rámci akce si proto mohou zúčastněné školy stáhnout padesát knih pro žáky do svých elektronických zařízení zdarma. Mezi nabízenými tituly jsou jak díla patřící k povinné školní četbě, tak také například populární Deník malého poseroutky či tzv. young adult hity jako Stmívání. Studenti navíc mohou využít voucheru (viz příloha), který škola získala, a stáhnout si tři knihy do své čtečky či telefonu. Takže příjemné počtení všem!