Roušky už i ve třídách

Od pátku 18. září platí povinnost nosit roušky ve školách v České republice, a to i během vyučování. Žádáme studenty i učitele o respektování aktuálního vládního opatření.

Padesát nových knih do studentských tabletů

Naše gymnázium se zapojilo do projektu Palmknihy pro školy, který realizuje společnost Palmknihy ve spolupráci s několika nakladatelstvími.

Cílem projektu je zvýšit zájem studentů o četbu. V rámci akce si proto mohou zúčastněné školy stáhnout padesát knih pro žáky do svých elektronických zařízení zdarma. Mezi nabízenými tituly jsou jak díla patřící k povinné školní četbě, tak také například populární Deník malého poseroutky či tzv. young adult hity jako Stmívání. Studenti navíc mohou využít voucheru (viz příloha), který škola získala, a stáhnout si tři knihy do své čtečky či telefonu. Takže příjemné počtení všem!