×
Maturitní ples oktávy

Vstupenky na maturitní ples oktávy jsou v prodeji u studentů posledního ročníku osmiletého gymnázia za 200 Kč! Casino Hříšice otevírá své brány v pátek 11. 11. v 19 hodin. Účast na této taškařici přislíbila i Kelly Edwards.

Krajské kolo olympiády ze zeměpisu

Zeměpisci jsou nadšenci, a tak si i v době zrušení všech akcí uspořádali olympiádu, které se zúčastnili také tři žáci Gymnázia Dačice.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Ačkoli z rozhodnutí MŠMT byly všechny vědomostní soutěže až do konce školního roku zrušeny, organizační tým zeměpisné olympiády z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy se rozhodl uspořádat krajské kolo mimořádně on-line. Tři naši studenti, kteří se do tohoto kola ve svých kategoriích probojovali, tuto iniciativu uvítali.

Nutno podotknout, že v on-line soutěži si nevedli vůbec špatně. Martin Urbanec z 2. ročníku se v kategorii středoškolských studentů umístil na krásném pátem místě. Petr Vican ze sekundy se dokonce ve své kategorii vyznamenal skvostným prvním místem s náskokem čtyř bodů na druhého soutěžícího z Českých Budějovic. Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci a našemu nejlepšímu zeměpisci ze všech sedmáků v Jihočeském kraji blahopřejeme.

Vloženo Od
zpět nahoru