×
Volby do školské rady

Ve středu 27. září se uskuteční volby do školské rady. Volební urna i hlasovací lístky budou připraveny v kanceláři školy dopoledne od 7.30 do 11.00 a odpoledne od 14.30 do 16.00. Všichni zákonní zástupci žáků, zletilí žáci i učitelé jsou zváni!

Letošní Cambridgeské zkoušky z angličtiny

Letos se ke složení mezinárodních jazykových zkoušek FCE a CAE v lednovém termínu přihlásilo deset studentů. A jak dopadli? Zvítězili. Více o tom článek paní učitelky Koprové.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Studenti přihlášení k cambridgeským zkouškám byli převážně z maturitních ročníků, ale také ze septimy a 3. ročníku. Všichni složili zkoušky úspěšně a obdrží certifikáty prokazující mezinárodně uznávanou znalost angličtiny na úrovni B2. Jsou to Nikol Koukalová a Martina Slabá z oktávy, Patrik Hrouda, Lucka Pechová, Martin Urbanec a Aleš Hejsek ze čtvrtého ročníku a Vojta Kameník ze septimy. Sabrina Stelzlová z oktávy složila zkoušku nad požadovanou úroveň a bude jí udělen certifikát C1. Kryštof Blažek z oktávy a Roman Brtník ze 3. ročníku se zapsali rovnou ke zkoušce CAE a byli tak úspěšní, že požadovanou úroveň přesáhli a získali certifikát na nejvyšší možné úrovni – C2.

Všem gratulujeme a přejeme jim, aby byli v dalším studiu, zejména zvolených oborů na vysokých školách, také tak úspěšní jako v angličtině.

Naďa Koprová, vyučující angličtiny

Vloženo Od
zpět nahoru