Jarní prázdniny

Právě probíhají jarní prázdniny. Tak odpočívejte (to se může), vyrazte na procházku (to se taky může) nebo na kolo (povoleno). A v pondělí 8. března zpátky ke strojům a k on-line výuce. Těšíme se na Vás.

MaSo

V úterý 12. listopadu se zúčastnili žáci kvarty Matyáš Kadrnožka, Kryštof Lojka a Lukáš Rella celorepublikové matematické týmové soutěže MaSo.

1 minuta ke čtení vloženo před rokem

V úterý 12. listopadu se zúčastnili žáci kvarty Matyáš Kadrnožka, Kryštof Lojka a Lukáš Rella celorepublikové matematické týmové soutěže MaSo. Nešlo tu ovšem jen o počítání příkladů a řešení logických úloh – za spočítané příklady získávaly týmy tahy do hry, která byla hlavním zdrojem bodů do celkového hodnocení.

Soutěže se zúčastnilo 920 soutěžících v 235 týmech. V této konkurenci naše družstvo obsadilo 89 místo. Myslím, že je to pěkný výsledek, a děkuji celému týmu za bojovnost, nadšení a vzornou reprezentaci školy.

Alena Smejkalová