Jarní prázdniny

Gymnázium Dačice přeje všem studentům i zaměstnancům pohodové jarní prázdniny. Pololetí za námi, tak odpočívejte a regenerujte. Ještě jedno nás v tomto školním roce čeká...

MaSo

V úterý 12. listopadu se zúčastnili žáci kvarty Matyáš Kadrnožka, Kryštof Lojka a Lukáš Rella celorepublikové matematické týmové soutěže MaSo.

1 minuta ke čtení vloženo před 3 roky

V úterý 12. listopadu se zúčastnili žáci kvarty Matyáš Kadrnožka, Kryštof Lojka a Lukáš Rella celorepublikové matematické týmové soutěže MaSo. Nešlo tu ovšem jen o počítání příkladů a řešení logických úloh – za spočítané příklady získávaly týmy tahy do hry, která byla hlavním zdrojem bodů do celkového hodnocení.

Soutěže se zúčastnilo 920 soutěžících v 235 týmech. V této konkurenci naše družstvo obsadilo 89 místo. Myslím, že je to pěkný výsledek, a děkuji celému týmu za bojovnost, nadšení a vzornou reprezentaci školy.

Alena Smejkalová