Nabídka zájmových aktivit Gymnázia Dačice

Zájmové aktivity a kroužky pro studenty začínají od 18. září.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

Gymnázium Dačice nabízí svým studentům kroužek programování lego robotů, který bude probíhat ve středu od 13.45 do 15.15 v učebně sexty. V letošním roce ho obohatí dva nové modely Lego Mindstorms. Pokud Vás baví skládat lego a jste zvědaví, jak programovat robota pomocí iPadu, navštivte první setkání, které se uskuteční ve středu 18. září. Jestli máte raději sport, pak přijďte 20. září do tělocvičny. Začíná tam kroužek sportovních her, které se budou konat každý pátek po vyučování od 13.45 do 15.15. Také výuka náboženství začíná příští týden, a to ve středu 18. září. Jednotlivá setkání se uskuteční od 14 do 14.45 v učebně septimy. Pokud máte zájem podílet se na vysílání školní internetové televize G-one.tv, kontaktujte pana učitele Tobolku.

Mgr. Milan Točík