Seznamovák primy

Začal první školní týden a prima vyrazila na seznamovací pobyt do Vnorovic.

Začal první školní týden a prima vyrazila na seznamovací pobyt. Pěšky do Vnorovic a druhý den zase zpátky. A mezitím spousta zážitků. Branný závod, trojboj, přehazovaná, fotbal, tenis, koupání, trampolína, večerní táborák a u něj paní učitelka Uchytilová s kytarou a Filip Novák s houslemi. A také další učitelé, kteří se přijeli za primány podívat - pan učitel Nemčik a Tobolka, který s sebou přivezl nový dron televize G-one, paní učitelka Hotařová či Voldřichová. A co na seznamovák říkali samotní primáni?

Líbilo se mi večerní posezení u ohně, ale moc mě nebavil trojboj. Nečekala jsem, že se tam tak seznámím s ostatními, a chtěla bych ještě dodat, že se mi tam líbilo mnohem více, než jsem si myslela. Bavilo mě to tam.

Blanka Michlová

„Líbilo se mi, jak jsme hráli fotbal, taky opékání buřtů a spaní. Nečekal jsem, že nám učitelé dovolí koupat se v bazéně. Chtěl bych ještě dodat, že to bylo moc krátké.“

Tobiáš Lojka

Nezbývá než poděkovat všem učitelům, kteří seznamovací pobyt připravovali: panu učiteli Lovětínskému a Chalupovi i paní učitelce Blahové, která se jako třídní primy o své žáky po celou dobu seznamovacího pobytu starala. A pokud chcete zjistit, jaká atmosféra ve Vnorovicích panovala, podívejte se na video naší internetové televize G-one, které najdete pod tímto článkem.

Mgr. Petra Mašátová