Návrat školního turnaje ve volejbalu

Letos se do naší školy navrátila tradice turnaje ve volejbalu, jak to tedy dopadlo?

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

V pondělí 4. dubna se po dvouletém pozastavení (kvůli pandemii Covid-19) znovu konal školní turnaj ve volejbalu, který byl organizován paní učitelkou Voldřichovou  a panem učitelem Lovětínským. Ze tříd nižšího a vyššího gymnázia bylo sestaveno 18 týmů, které byly rozděleny do 3 skupin.

V prvním kole postupovaly týmy, jež se umístily na prvních dvou místech v jednotlivých skupinách, ale ze dvou skupin postupovaly i týmy na třetích místech, které se sem probojovaly díky vyššímu počtu bodů.

Druhé kolo se stalo velice intenzivním a některé týmy zadrželo od vítězství pouhých pár bodů. Nakonec vypadal letošní žebříček vítězů takto:

• 1. místo – Fatální omyl (septima)
  • 2. místo – Kwinta (kvinta)
  • 3. místo – Forum (4. ročník)

Bohužel jsme se tento rok nevyhnuli několika méně i více závažným zraněním. Přejeme tedy brzké uzdravení.

Děkujeme všem zúčastněným a gratulujeme vítězům!

Roman Brtník, student 3. ročníku