Terénní exkurze 2. ročníku a sexty

Blíží se terénní exkurze 2. ročníku a sexty. Na Pálavu s nimi vyrazí pan učitel Dohnal a třídní učitelky M. Chňoupková a M. Lebedová. Žáci, kteří se exkurze neúčastní, budou mít společnou výuku podle aktuálního rozvrhu v bakalářích denně 8 -12.30.

NEJpraxe zdravých měst

Hlasujte pro Gymnázium Dačice a pomozte nám vyhrát soutěž NEJpraxe Zdravých měst 2023!

1 minuta ke čtení vloženo před 6 měsíci

Do soutěže jsme se zapojili s projektem Chytře na chytrá zařízení, na kterém jsme spolupracovali se Zdravým městem Dačice a Knihovnou Matěje Mikšíčka v loňském školním roce.

Podstatou projektu bylo propojení generací během pěti setkání věnovaných vzdělávání seniorů v ovládání chytrých telefonů. Školiteli seniorů se na několik týdnů stali studenti septimy a 2. ročníku gymnázia. Pokud jste zvědaví, jak to celé probíhalo, mrkněte na video pod článkem.

Hlasovat v soutěži můžete prostřednictvím facebooku, přičemž jeden lajk znamená jeden hlas. Z jednoho účtu lze hlasovat pouze jednou, a to až do 12. prosince 2023. Vyhlášení vítězů proběhne na Konferenci Národní sítě zdravých měst v lednu 2024.

Hlas Gymnáziu Dačice můžete dát prostřednictvím QR kódu na níže uvedeném obrázku nebo na tomto odkaze: NEJpraxe GD .

Seznam všech soutěžních aktivit si můžete prohlédnout zde: www.dobrapraxe.cz/hlasovani2023.

Děkujeme za Váš hlas!