Seznam literárních děl k maturitní zkoušce

Úterý 31. března je nejzazším termínem pro odevzdání seznamu literárních děl k maturitní zkoušce z českého jazyka a literatury. Studenti maturitních ročníků zašlou e-mailem do tohoto data seznamy děl svým vyučujícím češtiny.

O hrnec zlaťáků

V pondělí 10. prosince se na našem gymnáziu konal již 23. ročník tradičního volejbalového turnaje "O hrnec plný zlaťáků".

Turnaje dívčích družstev se zúčastnily čtyři dačické školy. Letos poprvé bohužel nedorazilo telčské gymnázium. Hrálo se systémem ,,každý s každým“ na dvou kurtech ve velké tělocvičně. Zápasy byly rychlé a obešly se bez zranění. O první a druhé místo se mezi sebou popraly naše týmy A a B, přičemž tým A zvítězil. Již popáté za sebou obhájilo naše gymnázium prvenství a získalo pohár plný zlaťáků. Děkujeme všem zúčastněným a také panu učiteli Chalupovi, Procházkovi a Fenclovi za zdařilou organizaci.