Návrat do školy

Ve středu 25. listopadu v 8.00 začíná výuka 4. ročníku a oktávy. V pondělí 30. listopadu nastoupí do školy žáci primy a tercie, které v týdnu od 7. prosince vystřídají studenti sekundy a kvarty.

O hrnec zlaťáků

V pondělí 10. prosince se na našem gymnáziu konal již 23. ročník tradičního volejbalového turnaje "O hrnec plný zlaťáků".

Turnaje dívčích družstev se zúčastnily čtyři dačické školy. Letos poprvé bohužel nedorazilo telčské gymnázium. Hrálo se systémem ,,každý s každým“ na dvou kurtech ve velké tělocvičně. Zápasy byly rychlé a obešly se bez zranění. O první a druhé místo se mezi sebou popraly naše týmy A a B, přičemž tým A zvítězil. Již popáté za sebou obhájilo naše gymnázium prvenství a získalo pohár plný zlaťáků. Děkujeme všem zúčastněným a také panu učiteli Chalupovi, Procházkovi a Fenclovi za zdařilou organizaci.