Prázdniny

Gymnázium Dačice přeje všem svým studentům i zaměstnancům krásné prázdniny. A kdybyste během nich náhodou potřebovali něco vyřídit, kancelář máme otevřenou každé pondělí od 8 do 10 hodin anebo jindy po telefonické domluvě.

O hrnec zlaťáků

V pondělí 10. prosince se na našem gymnáziu konal již 23. ročník tradičního volejbalového turnaje "O hrnec plný zlaťáků".

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Turnaje dívčích družstev se zúčastnily čtyři dačické školy. Letos poprvé bohužel nedorazilo telčské gymnázium. Hrálo se systémem ,,každý s každým“ na dvou kurtech ve velké tělocvičně. Zápasy byly rychlé a obešly se bez zranění. O první a druhé místo se mezi sebou popraly naše týmy A a B, přičemž tým A zvítězil. Již popáté za sebou obhájilo naše gymnázium prvenství a získalo pohár plný zlaťáků. Děkujeme všem zúčastněným a také panu učiteli Chalupovi, Procházkovi a Fenclovi za zdařilou organizaci.