Den otevřených dveří on-line

Připojte se ve středu 8. prosince k virtuálnímu dni otevřených dveří z odkazu, který najdete v článku na našich stránkách. Prezentace studia proběhne v 10 a 16 hodin.

Přednáška o spotřebitelském právu

V pondělí 3. a v pátek 7. prosince 2018 školu navštívil absolvent našeho gymnázia Vojtěch Krajíček. Nepřišel pouze zavzpomínat na staré dobré časy. Ačkoliv studuje práva a ne pedagogickou fakultu, vyzkoušel si, jaké to je zapotit se za katedrou.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Vojta přišel s bohulibým cílem poučit nás, studenty sexty, septimy, oktávy, 2., 3. a 4. ročníku, o právech spotřebitele. V druhé části přednášky se blíže zaměřil na to, jaká práva mají klienti telekomunikačních společností. Přednášku, na které panovala přátelská a uvolněná atmosféra, jsme všichni se zájmem vyslechli a myslím, že se shodneme na Vojtově pedagogickém talentu. Jak se říká, geny nevymažeš. Vojtovi děkuji a doufám, že se za námi zase přijde podívat.

Anežka Kálalová, septima