Gymnázium Dačice | 70 let

Okresní volejbal

Dne 6. 12. 2018 proběhlo v prostorách jindřichohradecké haly okresní kolo ve volejbale. Celkově se turnaje zúčastnilo osm týmů, čtyři týmy dívek, čtyři týmy chlapců. Hrálo se na třech hřištích, takže zápasy rychle utíkaly.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

Neminula nás ani pořádná rozcvička, která byla dosti náročná a na kterou všichni kolem nás s údivem koukali. V příjemné atmosféře, jež v hale panovala, jsme si užívali zápasy a byli jsme odhodláni vyhrát! Kolem 12. hodiny proběhlo vyhlášení výsledků.

My, dívky, jsme bez větších obtíží zvítězily a postoupily tak do krajského kola, které se bude konat v lednu v Českých Budějovicích. Chlapci i přes veškerou snahu v oslabeném týmu získali úctyhodné 4. místo. Odvezli jsme si pěkný pohár a také diplomy. Děkujeme p. uč Procházkovi a Fenclovi, že nás na soutěž vzali a fandili nám! Naší školu reprezentovali: Dívky: Kateřina Krajíčková, Klára Šimánková, Barbora Bubeníková, Eva Přibylová, Nela Satrapová, Barbora Lesná a Sára Šestáková Chlapci: David Novák, Pavel Svoboda, Pavel Krejčí, Michal Kelbler, Lukáš Dvořák, Jan Morávek, Šimon Krechler a Lukáš Kolanda.

Zapsala Sára Šestáková, 3. ročník

Vloženo Od
zpět nahoru