×
Roušky už i ve třídách

Od pátku 18. září platí povinnost nosit roušky ve školách v České republice, a to i během vyučování. Žádáme studenty i učitele o respektování aktuálního vládního opatření.

Okresní volejbal

Dne 6. 12. 2018 proběhlo v prostorách jindřichohradecké haly okresní kolo ve volejbale. Celkově se turnaje zúčastnilo osm týmů, čtyři týmy dívek, čtyři týmy chlapců. Hrálo se na třech hřištích, takže zápasy rychle utíkaly.

Neminula nás ani pořádná rozcvička, která byla dosti náročná a na kterou všichni kolem nás s údivem koukali. V příjemné atmosféře, jež v hale panovala, jsme si užívali zápasy a byli jsme odhodláni vyhrát! Kolem 12. hodiny proběhlo vyhlášení výsledků.

My, dívky, jsme bez větších obtíží zvítězily a postoupily tak do krajského kola, které se bude konat v lednu v Českých Budějovicích. Chlapci i přes veškerou snahu v oslabeném týmu získali úctyhodné 4. místo. Odvezli jsme si pěkný pohár a také diplomy. Děkujeme p. uč Procházkovi a Fenclovi, že nás na soutěž vzali a fandili nám! Naší školu reprezentovali: Dívky: Kateřina Krajíčková, Klára Šimánková, Barbora Bubeníková, Eva Přibylová, Nela Satrapová, Barbora Lesná a Sára Šestáková Chlapci: David Novák, Pavel Svoboda, Pavel Krejčí, Michal Kelbler, Lukáš Dvořák, Jan Morávek, Šimon Krechler a Lukáš Kolanda.

Zapsala Sára Šestáková, 3. ročník

Vloženo Od
nahoru