Lyžařský kurz 1. ročníku a kvinty

Lyžařský kurz 1. ročníku a kvinty v Rakousku zahájen! Přejeme všem jeho účastníkům spoustu sněhu, slunce a fajn zážitků při lyžování. Výuka žáků, kteří zůstávají ve škole, bude zajištěna denně od 8 do 11.35.

Okrskové kolo florbalu středních škol

Stříbrný florbalový výběr studentů z vyššího gymnázia postoupil do okresního kola soutěže.

1 minuta ke čtení vloženo před 3 roky

Velmi vzorně jsme se společně od budovy gymnázia vydali vstříc postupu do vyšších kol florbalu pro střední školy. Možná dlouhá chůze a možná zdatný trenér zapříčinili, že jsme do turnaje vlétli jako komando. Dohromady se utkalo pět družstev. Dvě první postupují do okresního kola soutěže v Jindřichově Hradci.

Žádný z prvních tří zápasů nám nedělal větší problémy. Možná únavou, určitě ne nesprávným pokřikem, jsme čtvrtý zápas nedotáhli a těsnou prohrou 3:4 na góly jsme skončili na druhém místě za žáky SŠTO Dačice.

Do Hradce budeme odjíždět v podobné skupině, ale určitě ještě více sehraní a odhodlaní vyhrát.

Mgr. Zuzana Voldřichová