Přípravný kurz na přijímací zkoušky

První přípravný kurz na přijímací zkoušky pro zájemce o studium na našem gymnáziu se koná v úterý 21. ledna 2020 ve 2. patře budovy od 15 do 16.40. Zaměřen bude na ukázkové úlohy z českého jazyka a matematiky.

Okrskové kolo florbalu středních škol

Stříbrný florbalový výběr studentů z vyššího gymnázia postoupil do okresního kola soutěže.

Velmi vzorně jsme se společně od budovy gymnázia vydali vstříc postupu do vyšších kol florbalu pro střední školy. Možná dlouhá chůze a možná zdatný trenér zapříčinili, že jsme do turnaje vlétli jako komando. Dohromady se utkalo pět družstev. Dvě první postupují do okresního kola soutěže v Jindřichově Hradci.

Žádný z prvních tří zápasů nám nedělal větší problémy. Možná únavou, určitě ne nesprávným pokřikem, jsme čtvrtý zápas nedotáhli a těsnou prohrou 3:4 na góly jsme skončili na druhém místě za žáky SŠTO Dačice.

Do Hradce budeme odjíždět v podobné skupině, ale určitě ještě více sehraní a odhodlaní vyhrát.

Mgr. Zuzana Voldřichová