Návrat do školy

Ve středu 25. listopadu v 8.00 začíná výuka 4. ročníku a oktávy. V pondělí 30. listopadu nastoupí do školy žáci primy a tercie, které v týdnu od 7. prosince vystřídají studenti sekundy a kvarty.

Úspěšná dějepisná olympiáda

Studenti Gymnázia Dačice získali tři ze šesti "medailových" pozic a postupují do krajského kola dějepisné soutěže.

Studenti našeho gymnázia zcela ovládli okresní kolo dějepisné olympiády, které se konalo 13. ledna 2020 v Jindřichově Hradci. Martin Urbanec z 2. ročníku zvítězil ve II. kategorii a Jakub Kaláb z kvarty porazil všechny soupeře v I. kategorii soutěže. Úspěch završil Kryštof Blažek ze sexty, který obsadil 3. místo.

Všem moc blahopřeji a děkuji za opravdu vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Pavla Kloiberová