Jarní prázdniny

Právě probíhají jarní prázdniny. Tak odpočívejte (to se může), vyrazte na procházku (to se taky může) nebo na kolo (povoleno). A v pondělí 8. března zpátky ke strojům a k on-line výuce. Těšíme se na Vás.

Úspěšná dějepisná olympiáda

Studenti Gymnázia Dačice získali tři ze šesti "medailových" pozic a postupují do krajského kola dějepisné soutěže.

1 minuta ke čtení vloženo před rokem

Studenti našeho gymnázia zcela ovládli okresní kolo dějepisné olympiády, které se konalo 13. ledna 2020 v Jindřichově Hradci. Martin Urbanec z 2. ročníku zvítězil ve II. kategorii a Jakub Kaláb z kvarty porazil všechny soupeře v I. kategorii soutěže. Úspěch završil Kryštof Blažek ze sexty, který obsadil 3. místo.

Všem moc blahopřeji a děkuji za opravdu vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Pavla Kloiberová