Přednáška o operaci Anthropoid

Mimořádná přednáška o operaci Anthropoid byla zařazena dnes do rozvrhu kvarty, kvinty, septimy a 3. ročníku u příležitosti osmdesátiletého výročí atentátu na Heydricha. Přednáška se koná v učebně tercie.

Úspěšná dějepisná olympiáda

Studenti Gymnázia Dačice získali tři ze šesti "medailových" pozic a postupují do krajského kola dějepisné soutěže.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Studenti našeho gymnázia zcela ovládli okresní kolo dějepisné olympiády, které se konalo 13. ledna 2020 v Jindřichově Hradci. Martin Urbanec z 2. ročníku zvítězil ve II. kategorii a Jakub Kaláb z kvarty porazil všechny soupeře v I. kategorii soutěže. Úspěch završil Kryštof Blažek ze sexty, který obsadil 3. místo.

Všem moc blahopřeji a děkuji za opravdu vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Pavla Kloiberová