Přípravný kurz na přijímací zkoušky

První přípravný kurz na přijímací zkoušky pro zájemce o studium na našem gymnáziu se koná v úterý 21. ledna 2020 ve 2. patře budovy od 15 do 16.40. Zaměřen bude na ukázkové úlohy z českého jazyka a matematiky.

Úspěšná dějepisná olympiáda

Studenti Gymnázia Dačice získali tři ze šesti "medailových" pozic a postupují do krajského kola dějepisné soutěže.

Studenti našeho gymnázia zcela ovládli okresní kolo dějepisné olympiády, které se konalo 13. ledna 2020 v Jindřichově Hradci. Martin Urbanec z 2. ročníku zvítězil ve II. kategorii a Jakub Kaláb z kvarty porazil všechny soupeře v I. kategorii soutěže. Úspěch završil Kryštof Blažek ze sexty, který obsadil 3. místo.

Všem moc blahopřeji a děkuji za opravdu vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Pavla Kloiberová