Prima ve Vnorovicích

Školní rok začíná seznamovacími pobyty našich nových studentů. A seznamovací pobyty začínají výšlapem žáků primy do Vnorovic. Mrkněte na jejich zážitky.

Po jediném dni stráveném ve škole vyrazila prima na seznamovací pobyt. Pěšky přes Toužín, Urbaneč až do Vnorovic a druhý den zase zpátky. A mezitím spousta zážitků. Branný závod, atletický trojboj, vybíjená, fotbal, koupání v bazénu, trampolína, večerní táborák a u něj paní učitelka Uchytilová s kytarou. A také další učitelé, kteří se přijeli za primány podívat – pan učitel Nemčik, Dohnal a Tobolka, který nezapomněl zvěčnit naše primány za pomoci Vojty Bartoně a dronu televize G-one, a rovněž paní učitelka Vacková Hezinová. A co na seznamovák říkali samotní primáni?

Jsem ráda, že jsme se tak hezky seznámili. Nejvíce mě bavil atletický trojboj. Moc se mi tam líbilo.
Lucie Karkošková

Byl krásný, moc se mi tam líbilo. Našla jsem si kamarády. Líbily se mi všechny aktivity. Všichni jsou moc milí.
Amélie Miklíková

Na adaptačním pobytu se mi hodně líbilo. Nejvíce mě bavil atletický trojboj a ledový bazén. Měli jsme i dobré počasí, které pomohlo k naší dobré náladě.
Pavel Němec

Bylo to super! Seznámil jsem se s ostatními lidmi, ačkoliv jsem se ze začátku trochu styděl. Nejvíce se mi líbily ty aktivity – že vás protáhnou křovím, ale naopak vám pak dají třicet minut klid. Je to moc velký zážitek, který si budu hodně dlouho pamatovat.
Daniel Pešák

Nezbývá než poděkovat všem učitelům, kteří nám pomáhali seznamovací pobyt připravit: panu učiteli Chalupovi, paní učitelce Voldřichové, školní psycholožce Míše Babické, americké vyučující Kelly Edwards, která se snažila vtáhnout žáky do anglické konverzace, i paní učitelce Šuhajové, která se jako třídní o své primány po celou dobu seznamovacího pobytu starala. A pokud chcete zjistit, jaká atmosféra ve Vnorovicích panovala, podívejte se na video naší internetové televize G-one, které najdete pod tímto článkem.

Mgr. Daniel Lovětínský, vyučující tělesné výchovy a garant celé akce