Přírodovědný klokan 2018/2019

Ve středu 10. října 2018 se konal soutěž Přírodovědný klokan 2018/2019. Soutěžilo se stejně jako v předchozích letech ve dvou kategoriích.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

V kategorii KADET se zúčastnilo celkem 53 žáků z tercie a kvarty. Na prvním místě se umístil Otakar Nesnídal z tercie s počtem bodů 69, na druhém místě Barbora Kepeňová z kvarty s počtem bodů 68 a na třetím místě Filip Přikryl z kvarty s počtem bodů 66. V kategorii JUNIOR soutěžilo celkem 66 žáků z kvinty, sexty, 1. a 2. ročníku. V této kategorii se na prvním místě umístila Barbora Kopačková z kvinty s počtem bodů 83, na druhém místě Jan Klivan ze sexty s počtem bodů 78 a na třetím místě Alexandra Palánová z kvinty s počtem bodů 73. Soutěž probíhala v jednotlivých třídách v rámci přírodovědných předmětů a všem kolegům, kteří se podíleli na zadávání i hodnocení soutěžních úkolů, patří poděkování.

Mgr. Miroslava Chňoupková