Den otevřených dveří on-line

Připojte se ve středu 8. prosince k virtuálnímu dni otevřených dveří z odkazu, který najdete v článku na našich stránkách. Prezentace studia proběhne v 10 a 16 hodin.

Přírodovědný klokan 2021

Ve středu 13. října proběhla na naší škole tradiční vědomostí soutěž „Přírodovědný klokan“, které se zúčastnila polovina tříd ve dvou kategoriích.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 měsíci

V kategorii kadet se snažili získat nejvíce bodů studenti tercie a kvarty. V top 5 rozhodoval každý bod a celkově třicet devět zúčastněných žáků získalo v průměru 51,23 bodů, což je více, než loňský republikový průměr (50,93 bodů). Tento výsledek osobně považuji za velký úspěch.

Hned tři řešitelé překonali loňský nejlepší výsledek (78 bodů) v kategorii junior (Kv, Sx, 1.R, 2.R). Bohužel ani tyto heroické výkony nestačili k tomu, aby byl letošní bodový průměr lepší než vloni.

Top 3: Kadet

David Novák              Kvarta       74 bodů
Tomáš Sommer       Kvarta       70 bodů
Eliška Němcová       Tercie        70 bodů

Top 3: Junior

Josefína Říhová        Sexta        96 bodů
Matyáš Kadrnožka   Sexta        90 bodů
Vojtěch Šívr                Sexta        80 bodů

Řešení obou kategorií budou k dispozici na nástěnce fyziky ve třetím patře.

Děkuji všem zúčastněným :-)

Mgr. Jakub Nemčik

Zobrazit web