Přípravný kurz na přijímací zkoušky

První přípravný kurz na přijímací zkoušky pro uchazeče o studium osmiletého i čtyřletého gymnázia se uskuteční v úterý 18. ledna od 15 do 17 hodin on-line. K virtuální schůzce v MS Teams se připojíte po kliknutí na odkaz v článku na našem webu.

Seznamovací pobyt primy

Sluníčko svítí. Škola začíná. Nastupujeme do primy a vyrážíme kam? No kam....? No přece do Vnorovic!

1 minuta ke čtení vloženo před rokem

Ve čtvrtek 3. září vyrazili noví žáci primy na již tradiční dvoudenní seznamovací pobyt. Na pěší cestě do Vnorovic je čekal branný běh lesem. Po ubytování a odpočinku následoval sportovní trojboj, fotbálek, přehazovaná, skákání na trampolíně a pár otužilců využilo i místní bazén. Večer zakončil táborák s opékáním buřtů a zpíváním písniček. Druhý den ráno žáci poklidili pokoje a vyrazili zpět do Dačic. Celé dva dny panovalo krásné slunečné počasí a děti si pobyt moc užily.

Děkuji za organizaci a dohled paní učitelce Voldřichové, panu učiteli Lovětínskému a paní psycholožce Babické. Dík patří také dalším současným i bývalým kolegům, kteří se za námi přijeli podívat, a seznámili se tak s novými primány.

Mgr. Renata Holčapková, třídní učitelka