Seznamovací pobyt primy

Sluníčko svítí. Škola začíná. Nastupujeme do primy a vyrážíme kam? No kam....? No přece do Vnorovic!

1 minuta ke čtení vloženo před 4 roky

Ve čtvrtek 3. září vyrazili noví žáci primy na již tradiční dvoudenní seznamovací pobyt. Na pěší cestě do Vnorovic je čekal branný běh lesem. Po ubytování a odpočinku následoval sportovní trojboj, fotbálek, přehazovaná, skákání na trampolíně a pár otužilců využilo i místní bazén. Večer zakončil táborák s opékáním buřtů a zpíváním písniček. Druhý den ráno žáci poklidili pokoje a vyrazili zpět do Dačic. Celé dva dny panovalo krásné slunečné počasí a děti si pobyt moc užily.

Děkuji za organizaci a dohled paní učitelce Voldřichové, panu učiteli Lovětínskému a paní psycholožce Babické. Dík patří také dalším současným i bývalým kolegům, kteří se za námi přijeli podívat, a seznámili se tak s novými primány.

Mgr. Renata Holčapková, třídní učitelka