Roušky už i ve třídách

Od pátku 18. září platí povinnost nosit roušky ve školách v České republice, a to i během vyučování. Žádáme studenty i učitele o respektování aktuálního vládního opatření.

Seznamovací pobyt primy

Sluníčko svítí. Škola začíná. Nastupujeme do primy a vyrážíme kam? No kam....? No přece do Vnorovic!

Ve čtvrtek 3. září vyrazili noví žáci primy na již tradiční dvoudenní seznamovací pobyt. Na pěší cestě do Vnorovic je čekal branný běh lesem. Po ubytování a odpočinku následoval sportovní trojboj, fotbálek, přehazovaná, skákání na trampolíně a pár otužilců využilo i místní bazén. Večer zakončil táborák s opékáním buřtů a zpíváním písniček. Druhý den ráno žáci poklidili pokoje a vyrazili zpět do Dačic. Celé dva dny panovalo krásné slunečné počasí a děti si pobyt moc užily.

Děkuji za organizaci a dohled paní učitelce Voldřichové, panu učiteli Lovětínskému a paní psycholožce Babické. Dík patří také dalším současným i bývalým kolegům, kteří se za námi přijeli podívat, a seznámili se tak s novými primány.

Mgr. Renata Holčapková, třídní učitelka