Gymnázium Dačice | 70 let
Přípravný kurz na přijímací zkoušky

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám do osmiletého i čtyřletého gymnázia se uskuteční ve středu 21. února od 15 hodin ve 2. patře budovy gymnázia. Registrace není potřeba. Kdo přijde, ten přijde a od přijímaček jako vítěz vyjde.

Seznamovací pobyt primy 2022/2023

Užít si slunečné pondělí a úterý v mlýně U Splavu ve Vnorovicích se vydali žáci primy dne 5. září 2022.

1 minuta ke čtení vloženo před rokem

Pod taktovou třídního učitele, vyučující tělesné výchovy a školní psycholožky se žáci primy vydali v pondělí ráno pěšky přes Toužín a Urbaneč na svůj dvoudenní seznamovací pobyt. Součástí programu byl mimo jiné skupinový branný závod v lese u vysílače na Urbanečském vrchu, sportovní odpoledne na hřišti a v průběhu dne nechybělo samozřejmě ani několik seznamovacích her. Díky přízni počasí došlo také na tradiční opékání špekáčků v pondělí večer, kdy se za našimi primány přijeli podívat i další vyučující. V úterý po výborné snídani následovala cesta zpět ke škole.

Jste-li zvědaví, jaká atmosféra ve Vnorovicích panovala, můžete si pustit video naší školí internetové televize G-ONE, které najdete pod článkem.

Mgr. Daniel Lovětínský, třídní učitel