Sporťák 2023

Z komfortní zóny vstříc nevšedním zážitkům vykročili studenti septimy a 3. ročníku spolu s několika žákyněmi kvarty na letošním sporťáku v Březové. Přežili všichni. Bez úhony.

1 minuta ke čtení vloženo před 11 měsíci

Ve dnech 15. - 18. května 2023 se žáci septimy a 3. ročníku, doplněni o šestici žákyň z kvarty, zúčastnili sportovního kurzu v Resortu Březová, kde na ně čekal bohatý program.

Po rozdělení na dvě skupiny a za doprovodu dvou zkušených instruktorů se žáci mohli pustit do skvělého dobrodružství. Paintball, lezecká stěna, lanová dráha, volný pád, úniková hra, noční hra a spousta dalších. Škoda byla snad jen mírně deštivého počasí, které nás ale naštěstí neprovázelo po celou dobu a sem tam se na nás dokonce usmálo sluníčko.

Všem zúčastněným bych chtěl poděkovat za jejich výborný přístup a také za spoustu krásných (nejen) sportovních zážitků.

Mgr. Daniel Lovětínský, organizátor akce

G-one.tv video