Stolní tenis mladších žáků

Utkání mladších žáků ve stolním tenise mezi Gymnáziem Dačice a ZŠ Boženy Němcové přineslo další úspěch do sbírky GD. Vašek Chňoupek vybojoval zlatou medaili.

2 minuty ke čtení vloženo před rokem

Úkol zněl jasně: probojovat se co nejdál, ovšem jako poslední přeživší v turnaji taky napsat článek na stránky školy.

Všichni vyřazení žáci už byli v klidu, bojovali ale velmi statečně a některým z nich uteklo semifinále jen o pár míčků. Tuto překážku Vašek vytěsnil a soustředil se na zápas. Semifinále – vítězství. Demotivace v podobě sepsání pocitů z turnaje už ale házela finalistovi klacky pod nohy. V zápalu fandění se paní učitelce Voldřichové hráče zželelo a nabídla se při případném vítězství tento méně příjemný úkol zaštítit. Od té chvíle začal Vašek brát turnaj opravdu vážně. Nešlo jen o čest či radost ze sladké výhry, ale hlavně o volné odpoledne bez počítače. (Tedy bez Wordu, paření her si všichni hráči turnaje jistě odpoledne užili.)

K vítězství Vaškovi gratulujeme, všem účastníkům přejeme stejně krásné výkony jako doposud a budeme se těšit na turnaj dívek. Průběh a účastníky turnaje si prohlédněte ve fotogalerii tohoto článku.

Zuzana Voldřichová, vyučující tělocviku