Návrat do školy

Ve středu 25. listopadu v 8.00 začíná výuka 4. ročníku a oktávy. V pondělí 30. listopadu nastoupí do školy žáci primy a tercie, které v týdnu od 7. prosince vystřídají studenti sekundy a kvarty.

Třetí ročník na zámku

Ve čtvrtek 1. června jsme navštívili spolu s paní učitelkou Janou Morávkovou dačický zámek.

Během prohlídky jsme se zaměřili především na vzhled a vybavení jednotlivých pokojů a vyslechli jsme si některé zajímavé příběhy o bývalých majitelích zámku. Na závěr jsme měli možnost sami si takový zámecký pokoj zařídit - z papírů, které jsme dostali k dispozici, jsme si vystříhali a slepili modely tanečních a jídelních sálů, ložnic i pracoven, které jste mohli v minulých dnech vidět vystavené na nástěnce ve třídě 3. ročníku.

Za 3. ročník Kristýna Poláčková