Turnaj Duhového hřiště

Dne 11. 9. 2019 se konal v prostorách tělocvičen a na víceúčelovém hřišti vůbec první turnaj nového školního roku - turnaj Duhového hřiště, který jsme pořádali spolu se ZŠ Boženy Němcové. Za slušného počasí se do akce zapojily týmy chlapců i dívek z nižšího stupně gymnázia a vyššího stupně základní školy. Kategorie dívek i chlapců byly dále rozděleny na starší (8. a 9. třída, tercie a kvarta) a mladší (6. a 7. třída, prima a sekunda). V tělocvičnách se hrála přehazovaná a volejbal (dívky), na hřišti pak fotbal (chlapci). Kategorii starších žáků ovládl skvěle hrající tým 9. B, který za celý turnaj nepoznal hořkost porážky. Naše týmy kvarta a kvarta + tercie osadily v turnaji 4. a 5. místo. V mladších žácích se nevedlo studentům gymnázia o nic lépe, když po vyrovnaných bojích skončila sympaticky hrající sekunda na 4. místě a velice bojovná prima na místě 5. Volejbalu se zúčastnila pouze 4 družstva dívek – kvarta vybojovala místo třetí, tercie čtvrté. V přehazované se umístily dívky ze sekundy na 4. místě a dívky z primy na místě 5. Všem zúčastněným patří obrovský dík nejenom za předvedené výkony, ale také za výborný a svědomitý přístup!

Celkové výsledky

Fotbal mladší žáci: