Terénní exkurze 2. ročníku a sexty

Blíží se terénní exkurze 2. ročníku a sexty. Na Pálavu s nimi vyrazí pan učitel Dohnal a třídní učitelky M. Chňoupková a M. Lebedová. Žáci, kteří se exkurze neúčastní, budou mít společnou výuku podle aktuálního rozvrhu v bakalářích denně 8 -12.30.

Turnaj Duhového hřiště 2023/2024

Úterní ráno patřilo tradičnímu turnaji Duhového hřiště, ve kterém proti sobě nastoupila třídní družstva gymnázia a Základní školy Boženy Němcové.

1 minuta ke čtení vloženo před 8 měsíci

Na Duhovém hřišti svá fotbalová utkání každý s každým ve skupině a následné play-off odehrála družstva chlapců ve dvou kategoriích. Třídy prima a sekunda byly zařazeny do kategorie mladších žáků. V kategorii starších žáků naši školu reprezentovalo družstvo tercie. Stejné zástupce jsme měli také v turnaji dívek v přehazované (prima, sekunda) a ve volejbale (tercie). Obě družstva sekundy se po lítém boji umístila na krásném 2. místě. Chlapecké družstvo tercie bralo bronz. Všem zúčastněným patří poděkování za krásné sportovní výkony a organizátorům za hladký průběh turnaje!

Daniel Lovětínský

G-one.tv video