×
Volby do školské rady

Ve středu 27. září se uskuteční volby do školské rady. Volební urna i hlasovací lístky budou připraveny v kanceláři školy dopoledne od 7.30 do 11.00 a odpoledne od 14.30 do 16.00. Všichni zákonní zástupci žáků, zletilí žáci i učitelé jsou zváni!

Turnaj Duhového hřiště – opět jen pro dívky

Gymnázium Dačice a ZŠ Boženy Němcové uspořádaly tradiční turnaj Duhového hřiště, který byl opět ve zcela netradičním režimu.

1 minuta ke čtení vloženo před 12 měsíci

Na rozdíl od minulého ročníku se turnaj konal už v září, počasí ale opět nevyšlo, takže se mohla realizovat jen ta část turnaje, která byla naplánována v tělocvičnách. Volejbal byl vyměněn za přehazovanou, aby se vyžily i mladší žákyně. Zápasy proběhly ve dvou kategoriích – starší dívky (týmy tercie a kvarty), mladší dívky (prima a sekunda).

Všechny týmy se toho chopily s grácií a jejich bojovnost nám vynesla první dvě místa u mladších žákyň – obě brala třída sekunda, která vytvořila dva týmy. Ve starší kategorii bodoval tým dívek z tercie, ty braly krásné třetí místo.

Hoši si na svou část turnaje budou muset počkat, na počasí v září se jde jen těžko spoléhat. Věřím, že příští rok navážeme na tradiční organizaci turnaje a obě jeho odnože se odehrají současně.

Zuzana Voldřichová, vyučující tělesné výchovy

Vloženo Od
zpět nahoru