Den otevřených dveří

Zveme všechny uchazeče o studium ze základních škol, jejich rodiče, kamarády, naše absolventy i širokou veřejnost na Den otevřených dveří ve středu 11. prosince od 8 do 17 hodin. Sejdeme se na gymnáziu:-) Více v sekci Gymnázium/Dny otevřených dveří.

Volejbal na SŠTO

Jeden z turnajů, kterého se naše gymnázium v listopadu, měsíci volejbalu, zúčastnilo, se konal na SŠTO Dačice.

Dne 21. 11. 2019 se náš tým ve složení: Dominika Hroudová, Lucie Pechová, Lucie Svobodová, Bára Švambergová, Antonín Málek, Jan Morávek, Ondřej Novák a Tomáš Přikryl zúčastnil 7. ročníku mezinárodního volejbalového turnaje smíšených družstev v hale SŠTO v Dačicích. Mezi velkou konkurencí z celkem devíti škol jsme postoupili ze skupiny pouze do závěrečného boje o pořadí. V něm jsme však zvítězili a obsadili konečné 7. místo. Všem studentům patří obrovské poděkování za zodpovědný přístup, krásné sportovní výkony a vzornou reprezentaci školy.

Bc. Daniel Lovětínský

G-one.tv video