Den otevřených dveří on-line

Připojte se ve středu 8. prosince k virtuálnímu dni otevřených dveří z odkazu, který najdete v článku na našich stránkách. Prezentace studia proběhne v 10 a 16 hodin.

Zeměpisná olympiáda 2017

V posledním lednovém týdnu proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády ve všech kategoriích v počtu 38 žáků. První z každé kategorie postoupili do okresního kola, které se konalo 21. února v Jindřichově Hradci.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

V nejmladší kategorii naši školu zastupoval Dominik Novák z primy. Povedlo se mu zvítězit i v okrese. Podobně si vedl i zkušený Štěpán Burda ze septimy, který v okrese též obsadil první místo. Saše Palánové z tercie chyběl 1,5 bod k druhému postupovému místu, obsadila krásné třetí místo. V kategorii B se už vedlo trochu hůř Tereze Dostálové ze sekundy. Umístila se na desátém místě. Všem děkujeme, vítězům blahopřejeme a chlapcům přejeme hodně úspěchů 22. března v Českých Budějovicích, kde proběhne krajské kolo.

Mgr. Zdeňka Veverková