Předávání maturitních vysvědčení

V pátek 27. května od 15 hodin budou maturantům ze 4. ročníku a oktávy (v tomto pořadí) předána vysvědčení na nádvoří zámku v Dačicích. Všichni učitelé i rodinní příslušníci absolventů 2021/2022 jsou srdečně zváni.

Zeměpisná olympiáda 2017

V posledním lednovém týdnu proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády ve všech kategoriích v počtu 38 žáků. První z každé kategorie postoupili do okresního kola, které se konalo 21. února v Jindřichově Hradci.

1 minuta ke čtení vloženo před 3 roky

V nejmladší kategorii naši školu zastupoval Dominik Novák z primy. Povedlo se mu zvítězit i v okrese. Podobně si vedl i zkušený Štěpán Burda ze septimy, který v okrese též obsadil první místo. Saše Palánové z tercie chyběl 1,5 bod k druhému postupovému místu, obsadila krásné třetí místo. V kategorii B se už vedlo trochu hůř Tereze Dostálové ze sekundy. Umístila se na desátém místě. Všem děkujeme, vítězům blahopřejeme a chlapcům přejeme hodně úspěchů 22. března v Českých Budějovicích, kde proběhne krajské kolo.

Mgr. Zdeňka Veverková