Prázdniny

Gymnázium Dačice přeje všem svým studentům i zaměstnancům krásné prázdniny. A kdybyste během nich náhodou potřebovali něco vyřídit, kancelář máme otevřenou každé pondělí od 8 do 10 hodin anebo jindy po telefonické domluvě.

Dotazy

Nenašli jste na našich stránkách potřebné informace? Máte jakýkoli dotaz týkající se studia na našem gymnáziu? Neváhejte a napište nám. Co nejdříve se Vám ozveme.

*
Vaše osobní údaje z kontaktního formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.

Co se děje?

Nohejbalový turnaj dvojic

vloženo před měsícem 1 minuta ke čtení

"Života kus svého já bych dal / za to kdybych uměl nohejbal / šupity sem, šupity tam / obě nohy levé mám...." Ivan Mládek