Roušky už i ve třídách

Od pátku 18. září platí povinnost nosit roušky ve školách v České republice, a to i během vyučování. Žádáme studenty i učitele o respektování aktuálního vládního opatření.

Dotazy

Nenašli jste na našich stránkách potřebné informace? Máte jakýkoli dotaz týkající se studia na našem gymnáziu? Neváhejte a napište nám. Co nejdříve se Vám ozveme.

*
Vámi zadané osobní údaje do kontaktní formuláře jsou v rámci oprávněného zájmu využity pro poptání služeb, zaslání dotazu či získání jiné informace. Tyto osobní data jsou využity pouze za účelem zpětného kontaktování s odpovědí. Ochrana vašich osobních údajů je velmi důležitá, a proto plně probíhá v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a nebudou poskytnuty třetí straně či využity pro potřeby internetového marketingu.

Co se děje?

Sexta v NP Podyjí

V pondělí 7. září se sexta vydala na přírodovědnou exkurzi do Národního parku Podyjí. Jak se tam měli a co nového objevili, zjistíte ...