Gymnázium Dačice | 70 let
Přípravný kurz na přijímací zkoušky

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám do osmiletého i čtyřletého gymnázia se uskuteční ve středu 21. února od 15 hodin ve 2. patře budovy gymnázia. Registrace není potřeba. Kdo přijde, ten přijde a od přijímaček jako vítěz vyjde.

Podatelna

Nabízíme informace o provozu podatelny a o podmínkách přijímání dokumentů.

V souladu s § 2 odst. 3 vyhlášky 259/2012 Sb., o podrobnostech výkonu spisové služby, ve znění pozdějších předpisů.

Adresa pro doručování dokumentů
Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213
B. Němcové 213/V, 380 11 Dačice

Úřední hodiny podatelny
Po–čt 7.30 –15.00
Pá      7.30 – 14.00

Elektronická adresa podatelny
reditel@gymn-dacice.cz

Identifikátor datové schránky (IDDS)
inikq2f

Přehled dalších datových formátů, které Gymnázium Dačice přijímá

• .doc (dokument MS Word, včetně formátů .docx)
  • .txt (prostý text)
  • .pdf (dokument ve formátu Adobe Acrobat Reader®)
  • .htm, .html (hypertextový dokument)
  • .xls (dokument MS Excel, včetně formátů .xlsx)

Gymnázium Dačice dále přijímá i přílohy v běžných rastrových formátech zejména .jpg.
Ve specifických případech (po předchozí domluvě) přijímá Gymnázium Dačicei další datové formáty.

Přehled přenosných technických nosičů dat, které Gymnázium Dačice přijímá

• flash disk (s USB konektorem)
  • CD
  • DVD (obou technických standardů +/-)

Způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo počítačového programu, jenž je způsobilý přivodit škodu na informačním systému
Datové zprávy s chybným datovým formátem nebo počítačové programy, které mohou přivodit škodu na informačním systému, jsou informačním systémem školy odmítnuty.

Důsledky vad dokumentů
Je-li doručený dokument v analogové podobě neúplný, nečitelný, nelze-li doručený dokument v digitální podobě zobrazit, není-li v přijímaném datovém formátu, není-li uložen na přijímaném přenosném technickém nosiči dat, nebo je neúplný, pak zaměstnanec podatelny vyrozumí odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění.
Nepodaří-li se vadu ve spolupráci s odesílatelem odstranit nebo není-li možné určit odesílatele, dokument se dále nezpracovává.

Co se děje?

Fyziklání 2024

vloženo před 7 dny 17 minut ke čtení

Nemáte do konce týdne co dělat? Výborně! Můžete se pustit do historicky nejdelšího článku našeho blogu. Na svědomí ho má osm chytrých ...

Hledáme učitele

vloženo před týdnem 1 minuta ke čtení

Pro příští školní rok hledáme dva nové kolegy ideálně s aprobacemi český jazyk + dějepis a fyzika + informatika.