Prázdniny

Gymnázium Dačice přeje všem svým studentům i zaměstnancům krásné prázdniny. A kdybyste během nich náhodou potřebovali něco vyřídit, kancelář máme otevřenou každé pondělí od 8 do 10 hodin anebo jindy po telefonické domluvě.

Podatelna

Nabízíme informace o provozu podatelny a o podmínkách přijímání dokumentů.

V souladu s § 2 odst. 3 vyhlášky 259/2012 Sb., o podrobnostech výkonu spisové služby, ve znění pozdějších předpisů.

Adresa pro doručování dokumentů
Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213
B. Němcové 213/V, 380 11 Dačice

Úřední hodiny podatelny
Po–čt 7.30 –15.00
Pá      7.30 – 14.00

Elektronická adresa podatelny
reditel@gymn-dacice.cz

Identifikátor datové schránky (IDDS)
inikq2f

Přehled dalších datových formátů, které Gymnázium Dačice přijímá

• .doc (dokument MS Word, včetně formátů .docx)
  • .txt (prostý text)
  • .pdf (dokument ve formátu Adobe Acrobat Reader®)
  • .htm, .html (hypertextový dokument)
  • .xls (dokument MS Excel, včetně formátů .xlsx)

Gymnázium Dačice dále přijímá i přílohy v běžných rastrových formátech zejména .jpg.
Ve specifických případech (po předchozí domluvě) přijímá Gymnázium Dačicei další datové formáty.

Přehled přenosných technických nosičů dat, které Gymnázium Dačice přijímá

• flash disk (s USB konektorem)
  • CD
  • DVD (obou technických standardů +/-)

Způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo počítačového programu, jenž je způsobilý přivodit škodu na informačním systému
Datové zprávy s chybným datovým formátem nebo počítačové programy, které mohou přivodit škodu na informačním systému, jsou informačním systémem školy odmítnuty.

Důsledky vad dokumentů
Je-li doručený dokument v analogové podobě neúplný, nečitelný, nelze-li doručený dokument v digitální podobě zobrazit, není-li v přijímaném datovém formátu, není-li uložen na přijímaném přenosném technickém nosiči dat, nebo je neúplný, pak zaměstnanec podatelny vyrozumí odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění.
Nepodaří-li se vadu ve spolupráci s odesílatelem odstranit nebo není-li možné určit odesílatele, dokument se dále nezpracovává.

Co se děje?

Nohejbalový turnaj dvojic

vloženo před měsícem 1 minuta ke čtení

"Života kus svého já bych dal / za to kdybych uměl nohejbal / šupity sem, šupity tam / obě nohy levé mám...." Ivan Mládek