Prázdniny

Gymnázium Dačice přeje všem svým studentům i zaměstnancům krásné prázdniny. A kdybyste během nich náhodou potřebovali něco vyřídit, kancelář máme otevřenou každé pondělí od 8 do 10 hodin anebo jindy po telefonické domluvě.

Přípravné kurzy

Gymnázium Dačice nabízí žákům 5. a 9. tříd základních škol přípravu na přijímací zkoušky konané v dubnu 2021.

Přípravné kurzy na přijímací zkoušky

• se budou v letošním roce konat v březnu 2021 on-line v aplikaci MsTeams.
  • jsou zaměřeny na řešení ukázkových úloh z českého jazyka a matematiky.
  • vedou naši zkušení pedagogové.
  • nabízíme uchazečům o studium na našem gymnáziu zdarma.

Zájemci o studium

• se mohou zúčastnit všech setkání nebo jen některého z nich.
  • se nemusejí předem registrovat.
  • se mohou připravovat sami prostřednictvím webu Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání, kde najdou aplikaci k procvičování úloh, výuková a instruktážní videa i testová zadání z minulých let.

Co se děje?

Nohejbalový turnaj dvojic

vloženo před měsícem 1 minuta ke čtení

"Života kus svého já bych dal / za to kdybych uměl nohejbal / šupity sem, šupity tam / obě nohy levé mám...." Ivan Mládek