Informace k přijímacímu řízení

Informace k přijímacímu řízení, zveřejnění výsledků zkoušek, odevzdání zápisového lístku i možnosti odvolání byly aktualizovány na našich webových stránkách v sekci Studium/Přijímací zkoušky.

Přípravné kurzy

Gymnázium Dačice nabízí žákům 5. a 9. tříd základních škol přípravu na přijímací zkoušky konané v dubnu 2020.

Přípravné kurzy na přijímací zkoušky

• se konají v lednu až březnu 2020 vždy od 15:00 do 16:40 ve 2. patře budovy gymnázia.
  • jsou zaměřeny na řešení ukázkových úloh z českého jazyka a matematiky.
  • vedou naši zkušení pedagogové.
  • nabízíme uchazečům o studium na našem gymnáziu zdarma.

• 1. úterý 21. ledna 2020
  • 2. středa 19. února 2020

Zájemci o studium

• se mohou zúčastnit všech setkání nebo jen některého z nich.
  • se nemusejí předem registrovat.
  • se mohou připravovat sami prostřednictvím webu Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání, kde najdou aplikaci k procvičování úloh, výuková a instruktážní videa i testová zadání z minulých let.

Co se děje?

(s)KOROPOEZIE

Sociální izolace jde jednomu k duhu, zatímco ten druhý se motá v bludném kruhu. Sociální izolaci nese jeden šťastně, zatímco ten druhý ...